8904 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8904 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 329cm / 130inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 381kg |
| Block | 8904 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 64 |
| Length | 329cm / 130inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 381kg |
Select the slabs:
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71